גירושין
 
דיני משפחה

מאמרים אחרונים

   

ייעוץ גירושין בריא

גירושין יכולים להיות התשובה או השאלה, זה תלוי בכל צד שנושא בהשלכות של פירוק הקשר. פעמים רבות מדובר במהלך שאינו מתוכנן מראש מספיק, ותלוי בפרצי הרגשות או במציאות העגומה שנתהוותה ואלו דוחקים לצאת מהמצב שהפך ליותר ויותר מורכב, על אחת כמה וכמה אם ישנם ילדים משותפים.

 

 

הרבה יהיה תלוי אם כן, בצלע החיצונית שבה יבחרו לפתור את הסבך. בכל מקרה, יעלה הצורך להסתייע בשירותיו של עורך דין משפחה שיהיה יכול להעלות את האינטרסים של הלקוח על הנס ולהשיג את כל המטרות שסומנו בהליך המורכב הזה.

כמה כסף עולה להתגרש?
לפני שמדברים על מחיר הגירושין האלגורי, רצוי לשים על פני השולחן את המחיר הממשי. רבים פוחדים לעשות את הצעד משום שאין להם אפילו כסף לשלם את שכר הטרחה לעורך הדין. חשוב להבין שעורך דין גירושין יקר אינו מבpatishטיח ניצחון כלכלי עתיר שיאים במשפט, ומאידך - רצוי לחתור לעורך דין יקר שמעריך את עצמו לא פחות מן האחרים ויכול באמת לטפל בכל הסעיפים כראוי בראיה נכוחה לעתיד.

עורך דין צעיר או מבוגר?
האם ישנה עמדה מסוימת שמרנית לעורך דין מבוגר לעומת צעיר? האם עורך דין צעיר יותר מעודכן בהליכים? ישנם יתרונות לגיל המבוגר - הניסיון מאפשר להמנע ממוקשים צפויים או לדלג מעל הקיימים בקלות, למרות שעלולה להווצר לו תדמית של שמרן שאינו מכיר אסטרטגיות חדשות ועדכניות.

עורך דין ששייך למשרד גדול?
השייכות למשרד גדול משרה תדמית של הצלחה, חוזק וחוסן, אולם מצד שני, יתכן שאין בו דווקא את היחס האישי שהמתגרש זקוק לו בשעה שנישואיו עולים על שרטון וגורל משפחתו מוטל על הכף. במשרד גדול יהיה אולי ניתן לגשת לגישור זוגי, או לפחות לגשת למשרד שישמור על הקשר האישי בינו לבין הלקוח.

לקבלת פרטים נוספים פנו אלינו לטל': 03-9653140 או צרו קשר בדף הצור קשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

 

המאמרים הפופולריים של פורטל Lamishpaha

הוראות בלתי חוקיות בצוואה, אי חוקיות צוואות

article thumbnailהוראות בלתי חוקיות בצוואה ידוע שהחוק לא יאפשר קיומה של ירושה כתובות בה בוראות בלתי חוקיות, על כן מסמך הירושה עובר מעורך דין ירושות שטיפל בכך אל בית המשפט לצורך אישור. רק לאחר מתן אישור בית המשפט לירושה הזו, יקבע לה תוקף...
להמשך המאמר

גירושים שיתופיים, גירושין שיתופיים, להתגרש שיתופי

article thumbnailגירושים שיתופיים נוכח אחוז הגירושין הגבוה במדינת ישראל, יותר ויותר זוגות ישראלים העוברים את תהליך הגירושין מחפשים דרכים חדשות ויצירתיות על מנת להפוך את תהליך הגירושין אשר ידוע כתהליך אמוציונאלי קשה ומלוכלך לתהליך...
להמשך המאמר

גירושין לאחר נישואין אזרחיים, גירושים אזרחיים

article thumbnailגירושין לאחר נישואים אזרחיים נישואין אזרחיים לא קיבלו עדיין תוקף מטעם סמכויות החוק בישראל, כפי שנישואין ברבנות מזכים את הבעל והאישה בשלל הזכויות שמגיעות לבני זוג בארץ אולם עדיין ניתן לבוא בברית הנישואין - גם אם זה לא...
להמשך המאמר

הסדרי ראיה, הסדר ראיה, הסדר ראיה בגירושין, הסדרי ראית ילדים

article thumbnailהסדרי ראיה הילדים הם הקורבנות הגדולים ביותר של גירושין בין בני זוג. לעיתים גורם תהליך הגירושין לפגיעה לא קלה בנפשם של הילדים, דבר שאותו הם נושאים לעיתים במשך שנים רבות.      
להמשך המאמר

מאסר עקב אי תשלום מזונות, מאסר לחייב במזונות

article thumbnailמאסר עקב אי תשלום מזונות פעמים רבות אין התחשבות בהכנסותיו היחסיות של הבעל הגרוש לתא המשפחתי, ועדיין ההוצאות של דמי המזונות נשענות עליו. מדובר בתשלום חודשי על הוצאות מחייתו ורווחתו של הילד- הוצאות בגין השכלה, מגורים,...
להמשך המאמר

   

צור קשר

שם
מייל
טלפון
נייד
כתובת
נושא

חוקים דיני משפחה

חוק גיל הנישואין

חוק גיל הנישואין, 1950: ע"פ החוק מי שיכול להינשא הם רק נערים ונערות מעל גיל 17. אפשר אמנם לקבל אישור של בימ"ש לגיל נמוך יותר.      
להמשך החוק...

חוק בתי דין רבניים התשנ"ה -1995

חוק בתי דין רבניים (קיום פסקי דין של גירושין), התשנ"ה-1995:
להמשך החוק...

חוק הירושה

חוק הירושה, תשכ'ה -1965:
להמשך החוק...

חוק אימוץ ילדים התשמ"א- 1981

חוק אימוץ ילדים, התשמ"א - 1981
להמשך החוק...

חוק לתיקון דיני המשפחה (מזונות) התשי"ט -1959

 חוק לתיקון דיני המשפחה (מזונות), התשי"ט - 1959:
להמשך החוק...

חוק בית המשפט לענייני משפחה התשנ"ה- 1995

חוק בית המשפט לעניני משפחה, התשנ"ה-1995:
להמשך החוק...

חוק למניעת אלימות במשפחה

 חוק למניעת אלימות במשפחה:  המהות שלו- החוק הנ"ל הוא חוק שנועד להיות כלי בחלק מהכלים של ביהמ"ש (גם הזרחי וגם הדתי), אך, גם בלי החוק הנ"ל, ביהמ"ש לענייניי משפחה רשאי להוציא צו הרחקה, וצו מניעה.
להמשך החוק...

גירושין בין בני זוג, גירושין בין זוגות

גירושין בין בני זוג גירושין הוא עסק לא קל לאף צד. בדרך כלל מעורבים בכך לא רק בני הזוג אלא גם סביבתם - משפחתם מצד ההורים, הילדים, החברים שבדרך כלל גם משותפים. הפרדת הכוחות מחייבת הליך מורכב ולעתים קרובות אף קשה מבחינה נפשית...
להמשך החוק...