גירושין
 
דיני משפחה

מאמרים אחרונים

   

גירושין: איך לפעול ובמי להיעזר

גירושין הם תחום סבוך הכולל סוגיות משפטיות שונות והליכים בירוקרטיים שאליהם מלווים לעיתים גם תחושות לא נעימות מכורח הנסיבות. נושאים שונים כמו חלוקת רכוש, חלוקת ממון משותף שצברו בני הזוג, דמי מזונות, משמורת ילדים ועוד הם תחומים שפתרונם והגעה להסכם בעניינם מחייבים עזרה של מתמחים בתחום בדמות עורך דין מתחום המשפחה.

 

 

עורך דין כזה העוסק בתחום הגירושין מכיר את כלל הניסוחים, החוקים והתקנות והינו בעל ניסיון בתחום בעקבות מקרי עבר בהם טיפל כך שהוא יוכל לעזור בצליחה נכונה ויעילה של התהליך. הרגשות הטעונים של שני הצדדים המלאים בטענות והאשמות אחד כלפי השני מגביר את מורכבות הענpatishיין ובמידה וישנם ילדים שסובלים מן התהליך יש צורך בפתרון מהיר ושקט ככל הניתן.

שומרים על קור רוח
הבחירה בפניה לעורך דין גירושין הינה הכרח ומעידה על בגרות והבנה כי יש צורך בעזרה במעבר התהליך. עורך דין שכזה אינו מעורב רגשית בתהליך ויוכל לייעץ באופן שקול וקר רוח למרשו באמצעות הידע וניסיון העבר שלו וידע לשמור על האינטרסים שלו ועל הזכויות המגיעות לו. ישנו סיכוי שקור הרוח של עורך הדין תדבק גם בלקוח ובדרך זו יוכל הוא לעבור את התהליך המסורבל ביתר קלות. ככל שיתנהל הנושא באופן שקול ומחושב ולא יעורבו רגשות שונים בעניין (גם אם הדבר קשה לעיתים) יסתיים התהליך על הצד הטוב ביותר.

עצות ודגשים
חשוב לזכור כי הצד שיפנה ראשון לבית המשפט לענייני משפחה בבקשה לתביעת גירושין יזכה ביתרון מול בית המשפט ועקרונות התביעה יפעלו לפיו. עם זאת לעיתים יש צורך לתזמן את הפנייה באופן נכון בשל משתנים שונים ועורך דין גירושין ידע לתת את השובה בעניין זה. עוד חשוב לזכור כי עירוב ילדים בתהליך אינו מומלץ גם אם יביא ליתרונות וזכויות לאחד הצדדים. הילדים הינם חלק מהתהליך בלאו הכי ומושפעים ממנו לרעה ולכן עירוב מינימלי ככל הניתן מצד ההורים ייטיב עימם. חשוב גם לא להסתיר מידע רלוונטי מעורך הדין ולתת בו אמון מלא בכדי שיוכל להגן על האינטרסים שלכם באופן הטוב ביותר.

לקבלת פרטים נוספים אודות בגידה באינטרנט , פנו אלינו לטל': 03-9653140 או צרו קשר בדף הצור קשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

 

המאמרים הפופולריים של פורטל Lamishpaha

אישה עמידה מזונות, האם לאישה אמידה מגיע מזונות?

article thumbnailאישה אמידה מזונות לקטין עד לגיל 18 שחלה עליו משמורת קטין, ישנן תקנות מיוחדות באשר לדמי מזונות. בתיקון דיני משפחה משנת 1959] אדם יהא חייב במזונות ילדיו הקטנים אם הם בני 0-6 באופן מוחלט, ולאחר מכן זה מתחלק בין הגילאים 6-15, כך שהאב...
להמשך המאמר

צוואה המוגשת לגורם רשמי (לעורך דין)

article thumbnailצוואה המוגשת לגורם רשמי (לעורך דין) אנשים רבים אשר חוששים מה יהיה ביום שבו ילכו מן העולם, לפחות במובן הכספי, אשר כולל בתוכו גם את הרכוש אותו יצטרך להעביר אותו אדם שהולך לעולמו. ישנה אופציה שבה משתמשים רבים אשר מפחיתה...
להמשך המאמר

כיצד בגידה משפיעה על חלוקת רכוש בגירושין?

article thumbnailכיצד בגידה משפיעה על חלוקת רכוש בגירושין? בין זמן ההחלטה להתגרש עד לקבלת אישור הגירושין מאת הרבנות חולף זמן יקר, זמן שבו יכולים חיים שלמים להתעורר ולעשות את ההבדל בין "פרוד" ל"בוגד". עד שאין את אישור הגירושין הזה, הרבנות...
להמשך המאמר

טוען רבני? יש חיה כזו?, מהו טוען רבני?

article thumbnailטוען רבני? יש חיה כזו? הטוען הרבני יכול לייצג לקוחות בבית דין רבני. פעמים רבות, האינטרס של כל אחד מבני הזוג אינו מובא לידי מיצוי בבית דין, וטיפול בידי איש מקצוע הבקיא בתחום עשוי להועיל בכל מה שקשור בנישואין או בגירושין,...
להמשך המאמר

הסכם גירושים, הסכמי גירושין, הסכם הליך הגירושין

article thumbnailהסכם גירושים על- פי הסטטיסטיקות המעודכנות, כל זוג נשוי שלישי בישראל מתגרש. דבר זה יכול להסביר את תעשיית הגירושים הפורחת. הליך גירושים בדרך כלל מכאיב, עמוס רגשות רבים ושאלות רבות בנושא ההתמודדות שאחרי.
להמשך המאמר

   

צור קשר

שם
מייל
טלפון
נייד
כתובת
נושא

חוקים דיני משפחה

חוק בית המשפט לענייני משפחה התשנ"ה- 1995

חוק בית המשפט לעניני משפחה, התשנ"ה-1995:
להמשך החוק...

חוק הירושה

חוק הירושה, תשכ'ה -1965:
להמשך החוק...

גירושין בין בני זוג, גירושין בין זוגות

גירושין בין בני זוג גירושין הוא עסק לא קל לאף צד. בדרך כלל מעורבים בכך לא רק בני הזוג אלא גם סביבתם - משפחתם מצד ההורים, הילדים, החברים שבדרך כלל גם משותפים. הפרדת הכוחות מחייבת הליך מורכב ולעתים קרובות אף קשה מבחינה נפשית...
להמשך החוק...

חוק למניעת אלימות במשפחה

 חוק למניעת אלימות במשפחה:  המהות שלו- החוק הנ"ל הוא חוק שנועד להיות כלי בחלק מהכלים של ביהמ"ש (גם הזרחי וגם הדתי), אך, גם בלי החוק הנ"ל, ביהמ"ש לענייניי משפחה רשאי להוציא צו הרחקה, וצו מניעה.
להמשך החוק...

חוק גיל הנישואין

חוק גיל הנישואין, 1950: ע"פ החוק מי שיכול להינשא הם רק נערים ונערות מעל גיל 17. אפשר אמנם לקבל אישור של בימ"ש לגיל נמוך יותר.      
להמשך החוק...

חוק שיפוט בתי דין רבניים (נישואין וגירושין) תשי"ג- 1953

חוק שיפוט בתי דין רבניים (נישואין וגירושין), תשי"ג-1953:  
להמשך החוק...

חוק אימוץ ילדים התשמ"א- 1981

חוק אימוץ ילדים, התשמ"א - 1981
להמשך החוק...

חוק בתי דין רבניים התשנ"ה -1995

חוק בתי דין רבניים (קיום פסקי דין של גירושין), התשנ"ה-1995:
להמשך החוק...